STOJAK NA BANANY - nieoficjalne forum sttudentów WSHE <GRAFIKA>

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-25 14:11:40

Vika999

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Punktów :   

Kropka 3 semestr

#2 2008-11-22 16:57:32
pusia_20
Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-22
Punktów :   0   
E-mail  PW Re: Semiotyka wizualnaWitam was dobrzy ludzie!!?? Potrzebuje waszej pomocy i to bardzo jestem z grupy D1(L3)  wróciłam po dziekance to znaczy wróciłam to pojęcie względne. Tak mi się życie pop… itp., itd., Więc mam taką a nie inną prace i nie mogę przyjeżdżać na zjazdy i w tym wypadku pani kropka mnie zabije!! Ponieważ nie znam nikogo nie mogę się dowiedzieć, co i jak i z kim, bardzo bym was prosiła o wyczerpujące informacje, jakie są zadania do zrobienia, bo będę miała kiepsko!! PROSZĘ! Podaję mój adres meilowy   pusia_20@poczta.onet.pl

Offline
Raportuj | Cytuj
#3 Dzisiaj 14:10:37
Vika999
UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Punktów :   1 
E-mail  PW Re: Semiotyka wizualnaTo nowy temat się zakłada pod tytułem Kropka i tam się pyta. Nic na maila, wszystko dajemy dla wszystkich  W wolnej chwili wpiszę tam albo ktoś wpisze.

Offline

 

#2 2008-11-25 15:08:33

Vika999

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Punktów :   

Re: Kropka 3 semestr

W grupie D1L2 były takie tematy:
Cw. 1
Proszę dokonać najbardziej zróżnicowanego podziału płaszczyzny przy pomocy 2 linii prostych i 2 półprostych zachowując ich wzajemną prostopadłość i równoległość ale umieszczając je pod kątem 45 stopni do krawędzi płaszczyzny.
Powstałe w wyniku podziału części płaszczyzny proszę dodatkowo zróżnicować pod względem faktury przy jednoczesnym dążeniu do zrównoważenia całego układu. (wymiary płaszcz 29.7 na 29.7 cm).

Cw2.
Rozwiązania fakturalne przy własnych założeniach.

Cw. 3
Proszę zaproponować płaszczyznę której faktura w swym dążeniu do jednorodnej aktywności powstałaby jako wynik budowy strukturalnej jednego zbioru elementów składającego się z dowolnej liczby podzbiorów.(wym. płaszcz. 29.7 na 29.7 cm)

Cw. 4
Wysokość graniczna płaszczyzny.

Cw. 5
Rozrzedzenie graniczne faktury

Cw. 6
Rozrzedzenie graniczne i wysokość graniczna faktury w jednej pracy.

Cw. 7
Własne rozwiązania ostatniego problemu. (do końca nie wiem czy obowiązkowe ale chyba jednak lepiej zrobić)

Offline

 

#3 2008-11-25 15:09:37

Vika999

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Punktów :   

Re: Kropka 3 semestr

Za 2 tygodnie obowiązkowo mamy przytargać wszystkie prace.
pozdrawiam vika

Offline

 

#4 2009-01-06 00:19:00

magda

Nowy uÂżytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-05
Punktów :   

Re: Kropka 3 semestr

I kolejne tematy:

Cw.
Zakłocenie rytmu początkiem nowego układu rytmicznego.

oraz analogie przestrzenne do powyższego...

Cw.
Przestrzenny, jednorodnie aktywny uklad strukturany, skladajacy sie z dowolnej liczby podukladow.

Offline

 

#5 2009-01-11 12:09:42

magda

Nowy uÂżytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-05
Punktów :   

Re: Kropka 3 semestr

I cwiczenie z dnia dziesiejszego...

Prosze dokonac najbardziej zroznicowanego podzialu przestrzeni odpowiadajacej ksztaltowi szescianu przy uzyciu jak najmniejszej ilosci elementow (plaszczyzn) dzielacych i przy maksymalnym zroznicowaniu jej przekrojow (wybrane 2 przekroje pionowe i 2 poziome nie pokrywaja sie z plaszczyznami lecz przecinaja je). Prosze zachowac prostopadlosc i rownoleglosc elementow (plaszczyzn). Uwaga - plaszczyzny dzielace nie moga pokrywac sie z plaszczyznami wyobrazonymi ograniczajacymi wyobrazony w przestrzeni prostopadloscian.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com