STOJAK NA BANANY - nieoficjalne forum sttudentów WSHE <GRAFIKA>

Opis forum

#1 2007-10-19 14:13:08

kristofer

master of dizaster

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

co zrobić z tą prezentacją?

zostaliśmy rozczłonkowani. czeba się zastanowić co z tym fantem począć bo już tylko tydzień do zjazdu.

sytuacja:

1. mamy niby wspólnyn temat opracować na najbliższy zjazd...

2. ...ale wszystkich nas prócz Kamila przenieśli do nowej grupy, która dopiero na najbliższym zjeździe dostanie tematy

rozwiązanie:

1. robimy na najbliższy zjazd zgodnie z planem wspólnie z Kamilem i idziemy na jego grupę.

2. zapraszamy Kamila do nas na grupę i bierzemy od nowa temat (ten sam o ile się da).

3. Kamil zostaje sam i rzeźbi sam (to wcale nie mój pomysł ), a my idziemy na 1 zajęcia i bierzemy nowy temat.

4. piszemy maila do gościa i pytamy co mamy zrobić

(teraz idę zajarać i to przemyśleć).

ad4.
jeśli piszemy maila to proponuję treść ustalić wspólnie na forum, żeby nie było, że ten przykry obowiązek (lol) spadnie barki tylko jednej osoby.
gościu pewnie by sobie życzył żebyśmy zrealizowali temat zgodnie z planem - ale jakby co mam argument, że musielibyśmy kombinować z zamienianiem zajęć, co jest łatwiejsze dla jednego Kamila niż dla 4 pozostałych osób.

ad1.
imo tak powinniśmy zrobić. niby już tylko tydzień został ale to chyba sporo czasu mimo wszystko. przynajmniej dla mnie bo skończyłem właśnie większą robótkę i chyba będę luźniejszy. jeżeli reszta uważa że damy radę to powinniśmy się spiąć i to zrobić. najgorsze co nas może spotkać to to, że gościu jednak każe nam przyjść na naszą grupę i zrobić to na 'za miesiąc'.

ad2 i 3.
niby fajnie, że będzie więcej czasu, ale kurcze narazie nie mamy nic zadanego z innych przedmiotów, a co będzie za miesiąc nie wiadomo...




domagam się waszych opinii

Offline

 

#2 2007-10-19 14:26:09

willy

UÂżytkownik

Skąd: (L5)
Zarejestrowany: 2007-10-10
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

Robmy prezentacje. Nikt nas za to nie powiesi, a jest podstawa do otrzymania nagrody. ;]


"Drogi panie, malarstwo jest jak gowno, to sie czuje, ale nie tlumaczy" - Henri de Toulouse-Lautrec

Offline

 

#3 2007-10-19 14:39:08

megi

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-02
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

Ja osobiście wolałabym tera sie za to zabrać i mieć to już za sobą. Chociaż nie mam pojęcia o czym są te lektury:P

Offline

 

#4 2007-10-19 16:55:35

mac29

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

Sluchajcie, moja opinia jest taka:

Powinnismy zrobic to cwiczenie teraz i miec je z glowy. Zaraz bedzie wiele pracy z wazniejszymi przedmiotami i dostaniemy sraczki.

Nie pisze tak dlatego ze zostalem sam i nie mam biedny co zrobic. Powiem szczerze ze rozmawialem z Krisem i sam zastanawialem sie nad odlaczeniem sie od grupy.

Sluchajcie, decydujcie.... moge przedstawic plan pracy (scenariusz) do jutrzejszego wieczora... jednak reszta bedzie nalezala do was (przygotowanie prezentacji w jakims sofcie). Oczywiscie sluze pomoca przy problemach.
Tak jak mowilismy...merytorycznie to opracuje...co Wy na to?

Piszcie...

Offline

 

#5 2007-10-19 17:07:54

hopek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

róbmy teraz. Z braku obecnie czasu nie bedę sie przez weekend udzielał ale jak już bedą konkrety to robimy.

róbmy teraz - będzie z głowy / tymbardziej, ze nie wiadomo jaki nam się temat traafi jak odłożymy to na później.


czołgiem

Offline

 

#6 2007-11-20 18:39:53

kristofer

master of dizaster

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

khem khem

nie żebym jakiś nadgorliwy był czy cuś, ale chyba mało czasu nam zostało
podajemy się do dymisji? może z tego być problem moim zdaniem...

Offline

 

#7 2007-11-20 22:59:04

hopek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

chrisss normalnie myślałem, ze bardziej się rozpiszesz normalnie od razu mi krew skrzepła i jestem pełen zapału i wręcz palę się do pracy ... nic jak życzyć nam powodzenia...

Offline

 

#8 2007-11-21 16:16:59

kristofer

master of dizaster

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

ja pierdolę kurwa mać pizda chuj dupa cipa cyce.

no.

zmobilizowani?

przedstawiam Szanownym Państwu Plan Ostatniej Szansy:

rozwalamy temat na miejscu. w piątek lub w sobotę po zajęciach. cza będzie się spotkać np. u mnie i Meg w pokoju i posiedzieć nad tym pół nocy. z jednej strony to dopsz - przynajmniej się nie upijemy po raz kolejny (szat da fak ap ). mam nadzieję, że Kamil będzie mógł przynieść laptoka z jakimś softem (power point, photoshop, flash...).

KAŻDEN JEDEN OSOBNIK niezależnie od płci, dolegliwości, tego jak bardzo jest zapracowany i jak bardzo wolałby iść do kina MUSI PRZYJECHAĆ PRZYGOTOWANY.
czyli:
musi mieć temat przemyślany w sensowny sposób,
musi wiedzieć co chciałby powiedzieć - bardzo dobrze jakby miał to spisane i zgrane lub druknięte (choćby konspekt),
oczywiście ciężko będzie nam przygotować się merytorycznie (mnie tam cały czas wydaje się, że to jest zagadnienie bardziej socjologiczne niż filozoficzne) więc tu musimy polegać na wiedzy Kamila, dlatego cała reszta, jeśli nic da rady nic filozoficznego skołować kołuje staff - zapychacze - materiały multimedialne - zdjęcia - dźwięki - filmy - cytaty z prasy, książek beletrystycznych - złote myśli śp. prababci... wszystko co jest na temat i co da się wepchnąć do prezentacji i czym da się zamaskować naszą ignorancję.
jak ktoś przyjedzie nieprzygotowany to stawia reszcie pizzę.


ustosunkować się!

Offline

 

#9 2007-11-21 16:37:30

mac29

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

NO dalismy wszyscy DUPY SROMOTNIE....ja takze a nawet moze najbardziej )
Ja sie pisze na termin Piatkowy nawet do pol nocy. Ale proponuje przyjazd do mnie do lokalu na PIotrkowskiej (wynajmuje tam pokoj). Mam tutaj sprzet i net co moze sie przydac. Najwyzej potem was rozwioze gdzie kto bedzie chcial. Bo tak sobie mysle ze net bedzie bardzo potrzebny bo jestesmy w DUPPIE GLEBOKIEJ.

Takze na mnie liczcie i w piatek po szkole moge siedziec nawet pol nocki.

Pozdrawiam.

P.S.
To ze piotrkowska to nie znaczy ze trzeba od razu latac po deptaku i chlac co popadnie

hehehe

Offline

 

#10 2007-11-22 14:36:05

hopek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

ja osobiście przysięgam, że sie przygotowałem. Mam w głowie to co chcę powiedzieć, zaraz to spiszę. Chciałem też dowalić kawałkiem filmu ale obejżałem go i nie ma tam nic na tyle związanego z tematem więc lał na to.

Na piotrkowskiej u kamila dobry pomysł bo to jest biuro a nie wyro i kibel, które samą swoją obecnością zachęcają do picia i seksu ]>:-D będziemy ciężko pracować i rozwalimy wszystkich naszą prezentacją...

pozdro every body i do zobaczenia na warsztacie komp jutro

Offline

 

#11 2007-11-22 18:41:44

kristofer

master of dizaster

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: co zrobić z tą prezentacją?

ja to jutro dotrę dopiero na rysunek także dozo tam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki przerywanie kaset hi8 york opis